אחסון אתרים באינטרספייס

אחסון האתרים המקצועי ביותר בישראל

WWW. .      מבצע דומיין ישראלי $24.95 לשנה


האינטרנט תופס במהלך מקום מרכזי וחשוב בפעילות העסקית, תקשורתית וטכנולוגית של חברות וארגונים. אתר האינטרנט שלך היום אינו רק חלון הראווה של העסק, אלא גם צינור השיווק והמכירות ובמקרים רבים אף עורק תקשורת מרכזי בינך לבין שאר העולם.
אם אתה בעיצומו של תהליך בירור לגבי השאלה באיזה ספק אחסון אתרים לבחור לאירוח פעילות האינטרנט שלכם, אל תשכחו לברר את השאלות החשובות באמת:

נגישות

המשאב היקר והמורכב ביותר ברשת היום הוא עלויות התקשורת. על מנת להבטיח נגישות של האתר שלכם מכל קצוות הרשת, חוות השרתים בו מתארח האתר, חייבת להיות ממוקמת בקרבה לשדרת האינטרנט המרכזית ומקושרת למספר ספקי תקשורת מרכזיים בו זמנית. אינטרספייס הישראלית חברה לענקית התקשורת היפנית NTT, שרכשה את מרכז התקשורת של חברת RapidSite האמריקנית ומשתמשת ברשת התקשורת העולמית של NTT (הקישוריות לאינטרנט ברוחב פס של למעלה מעשרות GBPS), על מנת להבטיח נגישות חסרת תקדים לאתרים מכל רחבי העולם.

ביצועים ואמינות

מספר מחקרים כבר הוכיח ש- 50% מהגולשים המנסים להיכנס לאתר ללא הצלחה, יתייאשו ויעזבו אותו תוך 5-10 שניות. רוב הגולשים שחוו נפילה בזמן הגלישה, לא יחזרו לאתר לעולם. ההפסד הכלכלי המצטבר כתוצאה של חוסר יציבות אתרים מסחריים הוא עצום. המסקנה היא ברורה - לאתר שלך דרושה מערכת אמינה ללא פשרות! אמינות זו מתקבלת אך ורק לאחר השקעה בשרתים איכותיים, בציוד ניתוב ומיתוג מתקדם, בתשתיות חוות השרתים. אינטרספייס הנה אחת החברות היחידות המבטיחות 99.9% uptime או החזר כספי.

מקצועיות ותמיכה

כל בכל תחום טכנולוגי, גם אחסון אתרים דורש ידע ונסיון. בחברת אינטרספייס, גיבשנו צוות המלכד את מיטב המומחים בנוף האינטרנט הישראלי ל- "יחידת עילית" שהוכשרה לתת תמיכה וייעוץ מקצועי למיגוון רחב של פתרונות בתחום תקשורת הנתונים וה- e-business. צוות התמיכה עומד לרשות לקוחותינו מדי יום לצורך תמיכה ויעוץ, ומוקד הניטור והאבטחה, מבטיח את פעילותם הרצופה של השרתים 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה.

מספר רב של ספקי אחסון אתרים אליהם תפנו יטשטשו את הנתונים החשובים האלה ויתמקדו בנתונים היבשים וידגישו את מחירם "האטרקטיבי" כביכול, אולם אל תפלו בפח!!! לצערינו, גם באינטרנט אין ארוחות חינם. הצעות זולות באופן חריג מסתירות מאחוריהן מערכות חובבניות נטולות תשתיות.

יתכן וספקי הגלישה שלכם ינסו לפתות אתכם לארח את אתרכם במרכזי התקשורת העמוסים שלהם ובשרתיהם הקורסים חדשות לבקרים. אל תתביישו לשאול גם אותם את השאלות הנוקבות בדבר אמינות, נגישות ומקצועיות שיקבעו את גורלו של אתריכם וכשלון או הצלחת פעילות האינטרנט שלכם.

בעוד אינטרספייס אינה מתחייבת לתת לכם את ההצעה הזולה ביותר, אנו מתחייבים לספק לכם את חבילת האירוח ההוגנת, המקצועית והמשתלמת ביותר.

התקשרו עוד היום והצטרפו למשפחת אינטרספייס ולאלפי לקוחות מרוצים.

לקבלת פרטים והזמנות חייגו 073-222-4444 או מלאו את טופס יצירת הקשר.

SSL - מפתח הצפנה    שרתים    אחסון אתרים   דומיין