מחשוב עננים

WWW. .      מבצע דומיין ישראלי $24.95 לשנה


מחשוב עננים, Cloud Computing הינו שירות של משאבי מחשוב המסופקים ללקוח מרחוק, באמצעות רשת האינטרנט בהתאמה אישית, מבלי שהלקוח יצטרך לרכוש כח מחשוב כגון ציוד ותוכנות ומבלי שיצטרך לנהל את כח היחשוב הזה.

תשתית מחשוב ענן הינה תשתית מאובטחת, המסופקת ללקחות מיחידות קצה מרוחקות שמפעיל ספק השירות. יישומי התוכנה מאוחסנים על גבי שרתים בעלי ביצועים גבוהים שכמעט ואינם מוגבלים בכח העיבוד ובנפח אחסנת המידע.

תשתית מחשוב ענן היא פלטפורמה גמישה ודינמית, המאפשרת ללקוחות לווסת את הצורך שלהם בכח מחשוב, כך שבעיתות של עומסים ניתן לשכור כח מחשוב רב יותר ובעיתות של האטה בפעילות ניתן לצמצם את ההוצאות.

משאבי מחשוב ענן מסופקים ללקוחות אינטרספייס בלעדית, מבלי שיצטרכו לחלוק את המשאבים עם משתמשי קצה אחרים להם מסופק שירות מחשוב ענן. המשתמש עשוי להיות כל משתמש מארגונים גדולים עם צורך בכח מחשוב רב ועד המשתמש הבודד. ללקוחות המשתמשים בשירותי תשתית מחשוב ענן, ישנה גישה מלאה לשרתים הוירטואליים. כל שרת מקבל את כתובות ה- ip הייחודיות ואת כל שירותי האבטחה כולל שירותי Firewall.

פלטפורמת מחשוב הענן בקבוצת אינטרספייס תומכת במירב מערכות ההפעלה וניתנת על בסיס מחיר חודשי קבוע, החיבור לשירות מתבצע באופן מיידי וכך גם האפשרות להרחבת השירות על ידי הקצאת משאבים נוספים. הקמת פלטפורמת מחשוב ענן נעשית ללא דמי הקמה וללא התחייבות. תחזוקת מערכות מחשוב ענן נעשית בזמינות של 99.9%.

פלטפורמת מחשוב ענן באינטרספייס, חוסכת ללקוחות החברה, חיסכון כספי בלתי מבוטל על ידי הימנעות הלקוח מרכישת רישוי, תוכנה ותחזוקה ומעבר לתועלת כספית, אינטרספייס חוסכת ללקוחותיה זמן יקר בעצם העובדה שהם אינם צריכים לעסוק בלוגיסטיקה של רכישת התוכנות, רשיונות, וניהול מערכות המחשוב.

לפרטים נוספים אודות מחשוב עננים ולהזמנות הקישו כאן


SSL - מפתח הצפנה    שרתים    אחסון אתרים   דומיין