סליקת אשראי ופייפאל לעסקים

סליקה באינטרנט

WWW. .        מבצע דומיין ישראלי 69 ש"ח לשנה כולל מע"מ

סליקת אשראי, סליקה עם פייפאל, סליקה באינטרנט, סליקה לאומי קארד, סליקה ישראכרט, סליקה ויזה כאל, סליקה עסקים קטנים, סליקת כרטיסי אשראי, סליקת אשראי לעסקים קטנים, סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט הם רק חלק קטן מהמושגים שעולים כאשר מדברים על מסחר אלקטרוני.

בעידן המודרני סליקת אשראי לעסקים והשמת אמצעי תשלום נוספים באונליין כמו פייפאל הפכו להיות חלק חשוב ומשמעותי בפעילות העסקית והצלחתה. פתרונות סליקה מתאימים יקדמו ויגדילו את המכירות, ומצד שני יקצצו בעלויות התפעול של העסק.

סליקה לעסקים קטנים

חלק הולך וגדל בעידן המודרני הוא סגירת עסקאות טלפונית, דרך טופס באינטרנט או דרך אפליקציות בסמרטפון. גם הלקוח וגם בעל העסק מעוניינים שהעסקה תתבצע במהירות וביעילות. סליקה אונליין מאפשר לבעל העסק לסגור במהירות ויעילות את העסקה, לתעד אותה ולעקוב אחריה דרך ממשקי ניהול ובקרה. זאת לעומת דור ישן של מכשירי סליקה מגושמים שדורשים חיוג טלפוני ושלא מספקים שום אמצעי ניהול ובקרה.

סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט

יותר ויותר עסקים, מעבירים את הפעילות המכירות לאתרי מסחר אלקטרוני. בצורה זאת אין יותר צורך בחנויות מפוארות בקניונים ותפעול יקר. חשוב ביותר לממש באתר האינטרנט פתרונות תשלום שיתאימו לכל גולש. לאחר שהשקענו מאמצים להביא את הגולש לאתר שלנו ולבחור את המוצר, חייבים לספק לו אפשרויות תשלום מתאימים. לדוגמא: יש גולשים שיהססו להקליד את מספר כרטיס האשראי אך מצד שני לא תהיה להם בעיה לשלם בפייפאל.

דגשים לסליקה באינטרנט

בבחירת סליקה באינטרנט ובעסקים באינטרנט בכלל יש לתת משקל רב לאמצעי אבטחה, לאמינות המערכת וממשקי הניהול והבקרה. כיום שערי סליקה מהשורה הראשונה עומדים בתקן אבטחה PCI DSS. דבר זה מבטיח לבעל העסק גם אבטחה בפועל וגם את האישורים הנדרשים מחברות האשראי.

בתשלומים דרך פייפאל גם בעל האתר וגם הגולש מרגישים בטוחים וצורת תשלום זאת נעשית יותר ויותר פופולרית בישראל.

דגש נוסך וחשוב הוא אמינות ומהירות המערכת. חשוב ביותר שהסליקה תפעל רצוף ובמהירות וללא תקלות.

סליקה באייפון ובאנרואיד

סליקה מהנייד הוא אמצעי חשוב לכל העסקים בהם חלק מהמכירות נעשה דרך סוכנים בשטח או במקומות ארעיים וכיוצ"ב. סליקה באינטרנט כיום מאפשרת סליקת כרטיסי אשראי בכל מקום ובכל זמן.

כבר היום חלק הולך וגדל מהמכירות באתרי אינטרנט מתבצע באצעות גלישה ממכשירים ניידים או ישירות מהאפליקציות. רצוי מאד לאתרי אינטרנט לאפשר סליקת אשראי נוחה ומתאימה גם לגולשים דרך סמרטפונים.

SSL - מפתח הצפנה    שרתים    אחסון אתרים   דומיין